Paskolos internetu nedirbantiems asmenims

paskolos internetu nedirbantiemsPaskolos internetu nedirbantiems asmenims yra vienos aktualiausių, bet ar jas įmanoma gauti nepažeidžiant įstatymų? Dabar nedirbantys asmenys turi šiokių tokių niuansų – jie yra laikomi nedirbančiais pagal darbo sutartį. Verta žinoti, kad darbas pagal sutartį nėra vienintelis pajamų šaltinis. Tai reiškia, kad nedirbantys asmenys tvarias pajamas privalo gauti iš kažkur kitur. Tiesa, individualia veikla užsiimantys asmenys nėra priskiriami prie nedirbančių, jie turi „savarankiškai dirbančio“ statusą. Tai gi kokie reikalavimai apskritai yra taikomi nedirbantiems asmenims, kurie nori gauti paskolą internetu?

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Kaip minėjome, vienintelis reikalavimas, kurį turi atitikti visi besiskolinantys asmenys – gaunamos tvarios pajamos. Tos pajamos turi būti ne per mažos. Pirmiausia, pateikiant kredito paraišką, jūs nurodysite pajamų bei išlaidų sumas. Tarp išlaidų būtina nurodyti visas lizingo paslaugoms bei prekėms skiriamas sumas. Kredito bendrovė turi įsitikinti, kad jūs savo 40 procentų pajamų neskiriate toms įmokoms, kurios priskiriamos prie finansinių įsipareigojimų. Jūsų pajamų suma turi būti nemaža, jog kredito įmokos padengimui liktų pakankamai pinigų. Žinoma, čia didelę įtaką gali daryti ir tų pajamų kilmė.

Pajamų kilmė taip pat yra be galo svarbus reikalavimas, kurį atitinka ne visi klientai. Jeigu jūs galvojate, kad jūsų vienkartiniai sandoriai gali būti priskiriami prie tvarių pajamų – jūs klystate. Tai toli gražu nebus tvarios pajamos, nes jos nėra gaunamos nuolatos. Tvariomis pajamomis  gali būti laikomos tos pajamos, kurios gaunamos kiekvieną mėnesį, net ir suma turi būti praktiškai vienoda. Pajamas jūs galite gauti iš bedarbio pašalpos, socialinių išmokų, ar kitų šaltinių, kurie yra reguliarūs ir turi garantuotą terminą. Tai reiškia, kad jeigu skaičiuosite savo pajamas atsižvelgiant į bedarbio bei socialinę pašalpą, tai turite skaičiuoti ir terminą kiek laiko tas išmokas jūs gausite. Nes juk logiška, kad iki gyvenimo galo iš pašalpų vien negyvensite. Tas pašalpų gavimo laikotarpis turi sutapti su kredito grąžinimo terminu.

Nedirbantiems asmenims siūloma apskritai kruopščiau pasidomėti kokia tvarka gali būti išduodamos paskolos tiek internetu, tiek ir kitose kredito įstaigose – jiems gauti finansavimą yra sudėtingiausia.