Paskolos internetu bedarbiams taip pat suteikiamos

paskolos internetu bedarbiamsDarbingo amžiaus, tačiau be oficialaus darbo esantys žmonės Lietuvoje taip pat paskolas internatu gali gauti ganėtinai lengvai. Įprasta manyti, kad bedarbiai negali gauti kitų pajamų – yra susiformavęs klaidinantis stereotipas, jog bedarbiais laikomi asmenys negali gauti paskolų. Jie gali skolintis internetu, tik čia yra taikomi kiek kitokie reikalavimai. Žinoma, mokumo vertinimo procedūros neapeis nei vienas besiskolinantis asmuo – bedarbių finansinė situacija taip pat bus vertinama. Bedarbiai asmenys paskolas internetu ar kitais būdais gali gauti tik tuomet, jeigu mokumo vertinimo metu yra išsiaiškinami kažkokie kiti pajamų šaltiniai.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Bedarbių asmenų niekas neverčia atsisakyti turimų pajamų šaltinių. Pirmiausia, jeigu asmuo turi bedarbio statusą, vadinasi jis yra registruotas darbo biržoje. Darbo birža nereikalauja panaikinti turimus pajamų šaltinius. Tai reiškia, kad jūs galite gauti pajamas iš indėlių, paskolų, investavimo ir kitų veiklų, kurios yra nenuolatinės. Tos pajamos gali būti skaičiuojamos vertinant jūsų mokumą. Tuo labiau, kad kai kurie asmenys gali gauti ir įprastas nedarbingumo išmokas, kurios taip pat gali būti laikomos tvariomis pajamomis. Daug kur kalbama, kad bedarbiams negalima skolinti pinigų, bet realiai tokio draudimo nėra – mokumo vertinimo nuostatose nurodoma, jog yra draudžiama reklamuoti paskolas nedirbantiems asmenims. Bedarbiai kreditus gauti gali tik turint kažkokią kitas pajamas.

Dezinformacijos spaudoje yra tikrai nemažai, bet prieš skolindamiesi turėtumėte gerai paanalizuoti tas minėtas mokumo vertinimo nuostatas bei kreditoriams keliamus atsakingo skolinimo principus. Jūs taip pat galite kreiptis ir į Lietuvos banko priežiūros instituciją bei prašyti tam tikrų išaiškinimų. Nesibaiminkite kreiptis ir į patį kredito teikėją, nes jis taip pat gali pateikti naudingos informacijos apie pinigų skolinimo tvarką. Dauguma kredito bendrovių visada siūlo skolintis atsakingai, todėl jums reikėtų neskubėti ieškoti pinigų, o pirmiausia turėtumėte paskaičiuoti kokios yra ir bus jūsų galimybės tuos pasiskolintus pinigus grąžinti. Dag žmonių skolinasi nė nepagalvodami apie ateitį, todėl tai gali būti problema grąžinant skolas. Pavyzdžiui, bedarbio ar kitas išmokas jūs galite gauti ne visą laiką, o kai negausite – iš ko grąžinsite pinigus?